Přesně to vás čeká, pokud se podíváte na některé typy mobilních domů. Jedná se o velice luxusní bydlení srovnatelné s dnešními byty, ale daleko levnější a s tou výhodou, že dům bude celý váš a že jej budete mít postavený někde na kraji lesa, na zahradě, nebo jen na kousku prostoru například za městem. Vlastní dům je zkrátka výjimečná událost, které si velice vážíme, avšak je často těžké, smířit se s vysokými náklady na bydlení, a proto jsme pro vás připravili výjimečné domy, jedná se o mobilní domy, které jsou stavěné jako nízkoenergetické, takže jejich měsíční náklady jsou minimální.
hnědá veverka.jpg
Navíc celý dům má pořizovací hodnotu velmi nízkou a proto se hodí jak pro mladé rodiny, které teprve začínají tak také pro páry, které se chtějí osamostatnit, ale také pro rodiny s dětmi, protože i mobilní dům vám může poskytnout dostatek místa a prostoru. Navíc je vše útulné a zároveň moderní, takže vaší rodině nic chybět nebude. Minimální náklady na provoz vlastního domova jistě ocení každý z nás. Díky tomu si alespoň bydlení budete moci pořád zlepšovat a třeba i modernizovat okolí kolem svého domu.
odkvetlé pampelišky.jpg

Nedělejte si žádné starosti

Ohledně mobilních domů vše zařídíme a to od A až do Z. Dům vám postavíme na míru a zcela nový. Vybrat si také můžete z našich širokých skladových zásob. Každý dům je nový, čistý a krásný. Tato obydlí můžete využívat pro rekreaci nebo pro celoroční používání, to znamená, že si je můžete pořídit jen tak v létě na zahradu, kde přebýváte pár víkendů v roce, ale také si je můžete pořídit jako celoroční bydlení a dostat třeba i číslo popisné. Domy jsou kompletně zateplené a díky tomu poskytují maximální komfort při užívání obydlí.
odkvetlé pampelišky.jpg
ü Dům vám přivezeme, ustavíme, uděláme veškeré terénní úpravy před samotným dovezením i po ustavení a odborně vám jej zapojíme.
ü Levné a útulné bydlení pro každého.
ü Nízké náklady na bydlení, vysoký komfort v bydlení, dům podle vašich představ. To všechno představují mobilní domy. Přijďte se na některé podívat.