To snad poznali všichni, kteří chovali nějaké to zvířátko. Když ho něco trápí, tak se o něho bojíme a snažíme se mu zajistit jen to nejlepší, co je v našich silách. Vždyť je to živý tvor a prochází různými etapami života, které jsou plné nástrah jako v našich životech. Poslední dobou se objevuje čím dál, tím více civilizačních chorob i u zvířat a tak nezbývá nic jiného, než se vydat na veterinární kliniku. A tak jak jsme se báli o jeho zdraví, tak se pak v podstatě bojíme podívat na účet, který nám klinika vystaví. Veškeré ošetření, poskytnuté léky a zákroky jdou čistě jen za námi. Žádné hrazení pojišťovnou neexistuje, ačkoliv možná pomoc by tu mohla být, jak nám radí .
pes u veterináře.jpg

Pro kamaráda uděláme všechno

Pokud uzavřeme pojištění pro naše čtyřnohé zlatíčko, tak jsme udělali to nejlepší, co jsme jen udělat mohli. Hlavně účet již nemusí být noční můrou a my se můžeme v klidu věnovat i nejsložitější léčbě. Pojištění pokryje náklady na veterinární léčbu a také nutné léky, pokud došlo k úrazu nebo i nemoci zvířete. Takže se nemusíme obávat hospitalizace, anestezie, chirurgických zákroků nebo různých ultrazvukových a rentgenových snímků. Pokud je to nezbytně nutné, ani žádný rozbor krve nebo trusu a moči nás nezaskočí.
kočka v přepravce.jpg

Zjišťujeme fakta

Bohužel ne každá pojišťovna má tento program pro zvířata, tak musíme vyhledávat, která nám pomůže odpovědět na naše otázky. Hlavně vyjde vstříc a uzavře s námi pojistnou smlouvu. Určitě je dobré se zeptat, do jakého věku zvířete platí pojištění, navíc za jakou cenu a co obsahují podmínky pro plnění. Také existují různé programy. Například pojistit se dá i asistenční a canisterapeutický pes za zvýhodněných podmínek. Oba dva typy psů jsou nezbytně nutné pro pomoc postiženým a nemocným lidem. Základní pojištění se vztahuje na území České republiky, ale samozřejmě za příplatek lze rozšířit i na území Evropy. Pojištění zvířecího kamaráda je zkrátka skvělá investice, kterou bychom neměli podceňovat.

Posted in: Nezařazené