Chcete zažít neobyčejný zážitek? Konečně si vyzkoušet, jak je to v realitě a nejenom na počítači? Chcete si odnést zážitek snů? V tom případě je zde pro vás připravená lasergame Praha.
· Čeká na vás temný labyrint nebo ruiny legendárních Aztéků. Stačí si vybrat den, kdy chcete hrát a počet osob čili hráčů. Laser game se hodí spíše pro teenagery a dospělé.
· Naplánujte strategii a jděte do toho!

skupina(1)

· Těšit se můžete na tajemný labyrint, který nabízí spoustu zábavy a neomezených možností. Navštívit můžete také historická zákoutí aztéckých ruin. Dvě arény vám poskytnou široké možnosti využití. Čeká vás spousta zábavy, velice pestrý a akční zážitek.

Hra, která jen tak neomrzí

Pokaždé můžete vymyslet jinou strategii. Zapojit nové členy do vaší skupiny nebo si vybrat nový typ hry. Existuje nesčetně variant, jak hru obměňovat. Využijte všech možností!

11 herních typů je pořádná nálož, ze které si můžete vybírat. Bavte se naplno! Už žádná nuda nebo sezení doma! Přijďte se odreagovat a protříbit své smysly. Při hře totiž budete muset zapojit více věcí, než jenom ruce a nohy. Každý váš smysl, sluch i zrak a mnohé další budete muset přizpůsobit prostředí, ve kterém se dění bude odehrávat. Zde nemůže nikdo podvádět. Pouze se můžete spoléhat na své znalosti, zkušenosti a smysly. Vítězství je už nadosah, tak zneškodni všechny nepřátele!

DSC_0204

Chcete se dopředu podívat, jak to u nás vypadá? Nejste si jistí, jestli naše arény máte navštívit? V tom případě využijte naši virtuální prohlídku. Díky virtuální prohlídce se dostanete do děje. Slet událostí vás vtáhne a okamžitě se zapojíte. Budete součástí dění i když zatím jen elektronicky. U nás se může hrát celoročně, což je velká výhoda, přijďte kdykoliv, když budete mít chuť nebo čas. Parkovat můžete přímo u herny. Vybrat si můžete arénu aztéckou, která se hodí pro menší skupiny nebo můžete využít volného prostoru a nekonečných možností tajemného labyrintu.