Přemýšlíte nad destinací, kterou navštívit ve svých volných dnech? Nemusíte hned jezdit do zahraničí, kde ano, zajisté naleznete další kouzelná místa, ale v České republice je jich také dost. Pojďme se na pár z nich podívat.

Český Krumlov

Český Krumlov je město na jihu republiky, blízko Českých Budějovic – výlet tak můžete spojit právě s tímto městem. Vyznačuje se hlavně svým historickým centrem, kde objevíte krásy minulosti.

Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou lázeňské město, které vyniká svým letním filmovým festivalem. Velkým lákadlem je cesta plná lázeňských pramenů, které můžete ochutnat. Tato léčivá voda se užívá právě v místních lázních. Za zmínku stojí také rozhledny, kterých je zde velký počet a které Vám umožní pohled z výšky.

Český Krumlov

Telč

Telč je město plné historie. Rozhodně se vyplatí navštívit hlavní náměstí plné barevných domů, jaké se stavěly v minulosti. Projet se zde můžete i na lodičce a určitě poznáte místa z pohádek. Podívat na město se můžete i z výšky.

Adršpach

Kdo by neznal Adršpach? Toto skalní město snad nikoho nikdy neomrzí, a to i v případě, že jste jej už kdysi navštívili. Skalní útvary se navíc s časem stále mění a rozhodně se vyplatí toto místo navštívit – litovat nebudete, i kdyby to nemělo být poprvé, co sem zavítáte.

Česká republika

Kroměříž

Kroměříž je město nacházející se na Moravě. Za zmínku zde rozhodně stojí rozsáhlý komplex zahrad, který možná poznáte z některých pohádek. Květiny zde tvoří obrazce a na celé zahrady se můžete podívat z výšky, z cimbuří, a užít si tak celou jejich krásu. Mimo zahrady zde naleznete historické centrum a další zajímavá místa, která se vyplatí navštívit.

Česká republika je krásná země. Využijte jejích zákoutí – strávit zde dovolenou zní jako skvělý nápad. Možná objevíte krásy země, o kterých jste ani netušili, že zde naleznete. Vzhůru na výlet!