Bez tažného zařízení by to nešlo

Víte, že stoupá zájem o tuzemské rekreace a zdá se, že i v dalších letech tento trend neopadne? Může za to nejen epidemiologická situace, jíž se některá masmédia věnují snad až přespříliš, a zároveň migrační politika v některých evropských zemích. V Česku je relativně bezpečněji a mnozí z nás raději váží cestu jen za humna, ovšem rozhodně neplatí, že bychom neměli v Česku kam vyrazit.

auto Fabia

Je tu celá řada přírodních rezervací a památek, historických staveb – hradů, zámků, městských památkových rezervací, zkrátka každý kraj nabízí mnoho zajímavých možností, jak trávit pohodovou dovolenou.

Na dovolenou cestujeme nejčastěji autem – je to pohodlné, jsme pány svého času, nikdo nás neomezuje a můžeme s sebou vézt, co nás napadne. Tedy v případě, že se to do auta vejde. A právě v tuto chvíli nastupuje do popředí zájmu tažné zařízení Fabia.

Přívěsný vozík – na dovolenou s přívěsným vozíkem se vyplatí vyrazit obvykle tam, kde máte zajištěné soukromé parkovací místo. Nejčastěji jde o soukromé penziony s přístupem- vjezdem přímo na pozemek. Jistě není třeba dodávat, že vozík pojme vše, co ve chvílích volna užijete, hlavně sportovní potřeby. Mít doma vozík však nutně nemusíte, existují i půjčovny.

koule za autem

Karavan – pro náročnější klientelu slouží karavany, a to již poměrně dlouhou dobu. Potvrdí vám to karavanisté, co brázdí silnice světa desítky let. Máte doslova střechu nad hlavou všude tam, kde chcete být, a to je obrovská výhoda. Navíc je možné si karavan pronajmout, pouze je nutné s ohledem na jeho velikost mít potřebné řidičské oprávnění.

Nosič kol – na tažné zařízení lze připojit i nosič jízdních kol. Ten je praktičtější než nosič střešní, jízda s ním je také bezpečnější, jistější, neboť jsou kola umístěna nízko nad povrchem vozovky a nezvyšují těžiště jízdní soupravy.