Také se řadíte mezi jedince, kteří raději opustí městský blahobyt a dají přednost bydlení na venkově? Nemáme však na mysli typickou vísku, jakou jste mohli zahlédnout ve filmech „Vesničko má středisková“ anebo „Slunce seno jahody“. Tentokrát se zaměřujeme na rekreační nemovitosti v lokalitách, které tomu odpovídají, zpravidla v okolí řek či rybníků, anebo na horách, s krásným výhledem na okolní přírodu.

party stan

Mnoho lidí před vámi již tuto úvodní myšlenku dotáhlo do zdárného konce. Prodali byt ve městě a odstěhovali se natrvalo na chalupu. Změna prostředí a eliminace stresu jim rozhodně prospěla a vy můžete podniknout něco podobného. Máte-li možnost město opustit a pořídit si chatu, anebo tu stávající pouze rekonstruovat, neváhejte a pusťte se do toho. Až budete s prací u konce, můžete svůj záměr bydlet na chatě po celý rok řádně oslavit.

květy na zahradě

Zorganizujte zahradní slavnost

Když se vám podaří zorganizovat zahradní slavnost a využít k tomu party stan pronájem, bude to velmi příhodné a bude to mít i zajímavý efekt:

Na zahradě všichni snáze posoudí výhodu bydlení v této lokalitě – jakmile každý uvidí, jak báječně to tu vypadá, a jak krásné okolí poskytuje tamní příroda, možná zatouží něco podobného zopakovat ve vlastní režii.

kvetoucí slunečnice

Na slavnosti bude ticho a klid – jistě si dovedete představit, jak vypadá taková svatba či oslava narozenin například ve městě. Obvykle ji provází hlasitá hudba a panuje tu docela rozruch. Mnohým lidem je to až nepříjemné, a tak se z toho můžete poučit a zorganizovat vaší akci v naprosté tichosti. Oslava jen v diskrétním duchu, kdy si všichni povídají a mají možnost naslouchat zpěvu ptactva, má něco do sebe.

Slavnost protáhněte až do rána – oslavu přestěhování na chalupu si klidně protáhněte do nočních hodin, zejména pokud bude v noci teplo, bude možné posedět u ohně a pozorovat hvězdy. A zatouží-li někdo po občerstvení, bude přichystané pod střechou party stanu.