Zajistěte si výhodné podmínky pro své podnikání. Sháníte půjčku a nevíte, jaký typ pro vás bude ten nejlepší?
Velice výhodné jsou podnikatelské úvěry. V případě, že podnikáte a chcete si půjčit kvůli jakýmkoliv provozním nákladům, dluhů nebo exekucím, či na jiné menší nebo větší výdaje, jako je placení běžných potřeb ve firmě, veškerých závazků, faktur, hradit sociální a zdravotní nebo mzdy, nájmy a spoustu dalších poplatků, můžete zvolit podnikatelský úvěr pod názvem hypotéka bez registru.

budova

Proč zrovna podnikatelský úvěr?
Protože ten má sám o sobě hned několik výhod. Nemusíte složitě dokazovat příjmy a navíc se dají tolerovat také záznamy.

  1. Sjednávat si jej mohou pouze podnikatelé – čili si jej můžete sjednat v případě, že vlastníte firmu nebo jste podnikatel či takzvaná osoba samostatně výdělečně činná OSVČ.
  2. Díky hypotéce budete mít nízkou úrokovou sazbu, protože ručíte nemovitostí. Jakmile dáte do zástavy nemovitost, můžete získat velice nízkou úrokovou sazbu. Ručení nemovitostí vám zajistí nízký úrok a také nízkou splátkou, kterou můžeme individuálně nastavit podle vašich potřeb a priorit.
  3. Můžete si zvolit dlouhou dobu splatnosti – až 30 let.
  4. Podnikatelský úvěr je vyřízen velice rychle. Stačí 24 hodin na schválení a další den na poskytnutí a vyplacení úvěru.
  5. Nemusíte složitě dokazovat příjmy. Vše je stručné, jasné a srozumitelné.
  6. Navíc u podnikatelských úvěrů tolerujeme také záznamy v registrech.
  7. Předem nic neplatíte, předčasné splacení úvěru je zdarma.

město

Záznamy se dají tolerovat

  • Můžete získat 50 – 70 % z hodnoty nemovitosti.
  • Peníze získáte do jednoho dne.
  • Tolerujeme špatnou bonitu, záznamy dlužníků i malé příjmy.

Velkou výhodou u tohoto typu úvěru je naše schopnost tolerance záznamů. Mnoho podnikatelů se domnívá, že jakmile mají záznam, už je nic nezachrání. Naše společnost vám však úvěr poskytnout může i přesto, že máte záznam a dokonce i přesto, že máte dluhy nebo exekuce.