Viagru bez předpisu pracně shání spousta zoufalých mužů v domnění, že tím vyřeší nadobro svůj problém s erekcí, a dál si budou vykračovat po svých životních stezkách, jako by se nechumelilo. Měli bychom však poněkud poopravit výraz „životní stezky“ na „životní omyly“. Jedním z nich je totiž absence vlastního uvědomění, co děláme špatně.

milenci u vody

Životní styl

Položte si každý den po probuzení několik otázek. Jak dobře se vám spalo, jak moc jste přepracovaní, jak často se s někým hádáte, zda nemáte příliš mnoho povinností a jak (ne)zdravě se stravujete? To vše jsou formy stresu, a každá z nich vám ukrajuje svůj díl testosteronu. Nenechte si jej krást a naopak jej posilujte adaptogenními bylinkami. S nimi se vám také bude stres lépe zvládat, přičemž vašim cílem by měl být co největší počet eliminovaných stresových vlivů. Pak už také nebudete potřebovat nikde shánět Viagru. Stres opravdu nemá nic společného se zdravým životním stylem.

muž a žena s láskou

Zařaďte do milostné vášně i nohy a chodidla

Muži mívají tendenci svůj milostný život poněkud okleštit a vnímat jej s klapkami na očích. Považují pak za dostatečně vzrušivý sexuální podnět pouze genitálie a prsní bradavky. Není to trochu málo? Naštěstí do této kategorie nespadají všichni, někteří dobře ví, že každá žena touží být milována komplexně, a jestliže si tedy prozatím odmyslíme její citlivou a něžnou duši, měli bychom soustředit pozornost i na další erotogenní zóny, mezi nimiž výrazně dominují především třísla, vnitřní strany stehen, podkolenní jamky a chodidla. Laskání chodidel neuvěřitelným způsobem navozuje rozkošné pocity, odblokovává a odbourává negativní pocity a je dokonalou milostnou předehrou před pohlavním stykem. Něžné hlazení chodidel však připravuje na sex i muže, těm také dává příležitost užít si sex až do morku kostí. Nezapomínejte na to.