Lokomotiva Tomáš je oblíbenou pohádkovou postavičkou dětí po celém světě. Původně knižní příběhy byly převedeny i na televizní obrazovky a děti je milují.

Lokomotiva Tomáš a jeho přátelé – jejich příběhy děti milují

Mašinka Tomáš a jeho přátelé jezdí po ostrově Sodor a zažívají mnohá dobrodružství. Původně to byly příběhy z dětských knížek, ale tolik se dětem líbily, že z těchto příběhů vznikl v roce 1984 i první televizní seriál. Původ má pohádka ve Velké Británii, ale oblíbily si ji děti po celém světě. Ať už kluci nebo holky, tuhle mašinku mají rádi všichni. Je normální, že děti chtějí mít své hrdiny i doma a to se jim může splnit. Pohádka je to veselá a má hlavu a patu. Pro děti představuje svět, který se jen tak nevidí.

pexels-photo-1094072

Život jako na dráze

Mašinka Tomáš se svými přáteli mají svůj vlastní ostrov Sodor. Zde je Tomáš lokomotivou číslo jedna a společně se svými kamarády se tu starají o plynulý chod celé železnice. Jenže to by nebyly pohádky, kdyby se jim to občas malinko nevymklo z rukou. Sem tam přijde nějaký zmatek a chaos, který musejí společnými silami napravovat. Jako na každé železnici i zde totiž občas dojde ke zpoždění či nějaké té nehodě.

pexels-photo-533630

Děti tahle dobrodružství nemusejí už zažívat pouze prostřednictvím televizích obrazovek nebo si o nich číst v knížkách. Mašinka Tomáš hračky https://www.masinka-tomas.cz/ umožní dětem zažívat pravá dobrodružství s touto veselou partu i u nich v dětském pokojíčku.

Hlavně, že je legrace

Děti si vytvářejí své vlastní světy podle toho, co mají rády a také podle toho, které hrdiny zrovna obdivují. Mají vaše ratolesti v oblibě mašinku Tomáše a jeho kamarády z fiktivního ostrova Sodor? Dopřejte jim tu radost a buďte jim nápomocní ve splnění jejich dětského snu. V pokojíčku jim může vyrůst jejich vlastní ostrov s dokonalou železnicí a pak se jim bude určitě skvěle hrát o samotě i s kamarády. Existuje nepřeberné množství hraček s touto tematikou, postupně se tak děti mohou vystavět vlastní železnici a vyhrát si s ní podle libosti.

Lokomotiva Tomáš se stane parťákem i vašemu dítku.