Mnoho lidí chce být originální. A to se týká i výběru oblečení. Naštěstí máme dnes poměrně širokou škálu možností. Koneckonců, stačí zajít do některého z obchodů s oděvy, kterými se to všude jen hemží.

Avšak někomu tento výběr nestačí. Chtějí mít něco, co nikdo jiný nemá. Není tedy divu, že jsou mikiny či trička s vlastním potiskem oblíbené. Umožňují náš oděv personalizovat tak, jako nic jiného. Avšak jeho výroba není tak jednoduchá.

mikina2

Předně je třeba říci, že si jej rozhodně nemůžeme vyrobit sami. Naprostá většina z nás k tomu totiž nemá prostředky. Hlavní problém je totiž v tom dostat fotografii či jiný obrázek do takové formy, abychom jej mohli na oděv dát.

Jednou z oblíbených možností jsou nejrůznější nažehlovací fólie. Ty koneckonců vyrobí i většina fotolabů. Zde máme výhodu v tom, že si můžeme následně vybrat, na jaký kus oblečení jej umístíme, a kam přesně. To je důležité, vzhledem k tomu, že většina levnějších triček s vlastním potiskem, které jsou nabízeny, není zrovna nejlepší kvality. Pokud jej budete nosit pravidelně, příliš dlouho vám nevydrží. To je něco, co vám s nažehlovací fólií nehrozí.

triko1

Prvním krokem, který byste měli udělat, je výběr oblečení. To by mělo být čistě bílé. Ačkoliv se to však může zdát zvláštní, už toto může být problém. Čistě bílá trička či svetry se totiž moc neprodávají, a tak jsou i těžko k sehnání. Naštěstí existuje internet, a pokud jste ochotni si připlatit, můžete si jej nechat dovézt prakticky odkudkoliv.

Dále je zde však ještě jedna poměrně důležitá otázka: jak zařídit, aby nám onen potisk dlouho vydržel? Přeci jen, pravidelné nošení znamená i pravidelné praní. Jak tedy zabráníme tomu, aby nám tímto procesem postupně nezmizel?

Zde žádná velká pomoc není. Jedinou možností je volit šetrný způsob praní. Také pomůže brát si jej jen při zvláštních příležitostech. Jiná možnost, jak jej dlouhodobě ochránit před poškozením, zkrátka není.