Zkusme si představit naší domácnost bez takových drobností, jakými jsou zásuvky a vypínače. Takže, představujte si. Přijdete domů po těžkém dni v práci, jste unavení, dochází Vám energie a máte hlad. V předsíni odhodíte kabát i boty a jdete rovnou do kuchyně. Z ledničky vyndáte připravené jídlo. Při vyndávání si jídla z lednice si uvědomíte, že v lednici je podezřele vysoká teplota. Divné, ale Váš hlad je větší, proto se urychleně přesouváte k mikrovlnné troubě, talíř s jídlem do ní vložíte a chcete ji zapnout. Ale co to?
hnědá trojzásuvka
Mikrovlnná trouba nefunguje, dokonce ani neukazuje hodiny. Váš hlad roste, proto takový detail jako hodiny na troubě neřešíte. Začíná se smrákat a již po několikáté se snažíte zapnout ohřev jídla ve své mikrovlnné troubě, bez úspěchu. Začínáte být mrzutí. Jdete tedy ke zdi, kde víte, že byl vypínač na světlo, které si chcete rozsvítit. Ale jako by se stalo něco divného, jako by to nebyl ani Váš byt. Vypínač tu není. Rozhlížíte se po celé domácnosti. Váš mobilní telefon se hlásí o dobytí, ale nikde žádná zásuvka, kam ho můžete dát nabíjet. Zmizeli všechny zásuvky a vypínače. Zcela zmateně chodíte po bytě a snažíte se to pochopit, vrazíte do dveří, když tu najednou crr. Nepříjemný zvuk budíku Vás vytáhne z postele a Vašeho podivného snu.
žárovka v prodlužovačce

Vstanete a rychle kontrolujete, zda je vše tak, jak má být, zda jsou všude vypínače a zásuvky. Po zjištění, že to byl jen zlý sen, se Vám velice uleví. Ano, vypínače a zásuvky se nám zdají jako drobnosti, které často podceňujeme, aniž bychom si uvědomili jejich důležitost pro náš život. Aj právě to si uvědomíte, díky tomu divnému snu, který Vás tak zmátl a vyvedl z míry.

Naštěstí nejste tak lehkovážní, abyste tak důležité, byť drobné věci podcenili. Ostatně po tom hrozném snu, si raději své zásuvky i vypínače vyměníte za nové, pro jistotu, kdyby se ty staré a okoukané rozbily a přestali fungovat.