V dnešní době, kdy vybavení karavanů dosahuje opravdového luxusu se opět začínají dostávat do kurzu. Ať pro milovníky pohodlí a určitého standartu, tak především u cestovatelů, kteří chtějí během dovolené procestovat velkou část republiky, a přitom nechtějí spát pod stanem. Pokud snad nastane ta nepříjemnost, že by Vám na dovolené nepřálo počasí, jistě rádi oceníte a využijete mobilitu karavanu. Avšak nemusíte tuto výhodu využít pouze při nepříznivém počasí. Kolikrát se stane, že se Vám na dovolené přestane líbit, není nic snazšího než nastartovat a odjet na jiné místo.
rodina u karavanu
Vybavení karavanu
Pohodlné postele, plně vybavená kuchyňka nám dopřeje domácí stravu, s úplně jiným nádechem a atmosférou. Karavan je velkým lákadlem i pro děti, pro které je takto strávená dovolená krásným dobrodružstvím. Rodičům usnadní zabavení svých ratolestí i za nepříznivého počasí, kdy mohou zasednout ke stolu a zahrát si nějakou deskovou hru, karty nebo si naši malí „lupínci“ mohou jen malovat.
rodina u karavanu
Velkým zážitkem pro ně bude, už jen samotné cestování s karavanem . Zabudované osvětlení nám umožní abychom si mohli přečíst knihu a vyčkali na opětovné vysvitnutí slunce. První jízdy s karavanem budou určitě náročné pro řidiče, který bohužel nemá zkušenosti s jeho jízdou. Po prvotním oklepání z jízdy, si však řeknete, že to určitě stálo za to a budete se těšit až znovu provětráte svého „krasavce“ na další spanilé jízdě. Pokud si ho hezky vyšperkujete, každý Vám bude závidět Váš domov na kolečkách.
posezení v karavanu
Typy karavanů
Dnešní trh nabízí nepřeberné množství typů. Máte na výběr od malých, po střední, až k těm největším. To samé platí o vybavení. Člověk si může nakonfigurovat co si jen usmyslí, že by potřeboval, nebo chtěl. Velkým hitem je zabudování solárních panelů na střechu, díky čemuž nejste odkázáni na připojení k síti.
Navíc všechny věci máte v plně vybaveném karavanu, atak nebudete mít přeplněné auto a můžete cestovat pohodlně.

Posted in: Nezařazené