Myslím si, že když jsem ještě chodila se základní školou do kina, tak jsem byla vždycky opravdu nadšená. Jenomže postupem času, když se taky všechno zdražovat, tak škola od tohoto opustila. Tak už jsme se školou vůbec nechodili do kina anebo do divadla. A to jsem byla asi v sedmé třídě a vůbec jsem to nedokázala pochopit. Takže nechápu, proč žákům berou takovou velkou zábavu, která je opravdu baví a vždycky se na to těší. Dříve jsme chodili dvakrát ročně do divadla a jednou ročně do kina. A víte, opravdu celou třídu bavilo a taky nás zajímalo, že se vzděláváme alespoň v kultuře.

Jsme hodně společenská.

Podle mého názoru je kultura pro každého člověka opravdu hodně důležitá, protože tím vlastně člověk poznává taky svět. Byli jste třeba v divadle anebo v kině někde v zahraničí? Já jsem byla dvakrát v Německu divadle a musím uznat, že je to opravdu perfektní. Ale jsem zase veliký vlastenec, takže nejvíc se mi líbí ta naše česká kultura. Líbí se mi kulturní české krásy, na které opravdu nedám dopustit. Samozřejmě, že mám taky ráda kulturu takovou, jak jsem již zmínila, a to je kino a divadlo. A opravdu bych bez toho nedokázala být.

Karneval je úžasný.

Opravdu tak moc jsem si na to zvykla, že jsem byla opravdu vděčná svým rodičům, že se mnou a taky s bratrem chodili pravidelně do kina a do divadla, když zjistili, že už ve škole tam chodit nebudeme. Oni vážně taky sami nechápali, že tohle škola zrušila, i když se to zdražilo. Vždyť přece tohle stejně platí všechny rodiče a ne škola. Vůbec nevím, proč to zrušili a myslím si, že zatím bylo něco úplně jiného než to, že učitelé říkali že kino a divadlo zdražili. Myslím si, že zdražování kultury by stejně taky bylo na místě, vždyť se všechno zdražuje, tak proč taky ne kino či divadlo? Já sama jsem si řekla, že je přeci logické, že herci a filmaři taky chtějí vydělat peníze. A co potom karneval! Ten je úžasný a taky není nejlevnější.