Větu: „Nikde mi nechtějí půjčit, co mám dělat?“ slyší hodně pracovníků bankovních společností, ale i rodinní příslušníci neúspěšných žadatelů. Češi si rádi kupují to, na co nemají vlastní peníze. To je rozhodně fakt. Často se bohužel stává, že si půjček naberou až příliš a potom vědomě nesplácejí, anebo jim na to nevyjde rodinný rozpočet. A tím se dostávají do propasti, ze které se leze těžko.mince finance půjčka

Pro mnoho lidí je poté jedinou možností, jak se z toho dostat nebankovní půjčka. V případě, že si i přesto chcete pořídit nové bydlení a ušetřit na nájmu, máte možnost u hypotéky bez doložení příjmu. I zde musíte pracovat a mít pravidelný příjem, ale tyto společnosti nevyžadují tak vysoké částky jako klasické instituce. Úroky mívají trochu vyšší, ale často jsou poslední možností.

Do těžké situace se může dostat každý

Finanční gramotnost je velkým problémem celé České republiky. Lidé si nejsou schopní vytvořit pevný rozpočet a často ani neví, kolik za určité produkty a služby platí. To se v případě úvěru může stát fatálním, protože si to jednoduše neumíte spočítat. Všechny žadatele ale nesmíme házet do jednoho pytle. https://www.e-provaznictvi.cz/c/pytle/jutove-pytle Do svízelné životní situace se můžeme dostat všichni bez ohledu na to, co uděláme.

Další úvěr jako řešení

Není to sice ideální, ale i malý úvěr od nebankovní společnosti do 5000 Kč může krátkodobě pomoci. Potřebujete-li skutečně okamžitou pomoc, abyste se v tuto chvíli nedostali do mínusu a do registru dlužníků, jde o skvělou možnost. Právě tyto společnosti poskytují úvěry různých výšek a vyřizují žádosti extrémně rychle. Ke schválení většinou dochází do 24 hodin od podání online žádosti.
graf růst půjček

Jaké jsou největší potíže pro schválení žádosti?

U klasických společností často narazíte na několik velkých problémů, které mohou hodně zpomalit vaši snahu postavit se na vlastní nohy. Mezi nejčastější příčiny zamítnutí patří:

  • nízký příjem,
  • záznam v registru dlužníků,
  • zamítnutí ze strany jiné instituce.