Série iPhone „pětek“ byla využita celkem ve třech přepracováních, a to iPhone 5/5S/SE. Poprvé se model objevuje v roce 2012 jako nám známý iPhone 5, posléze v roce 2013 se model upgraduje na iPhone 5S a konečně v roce 2016 Apple přichází s iPhone SE, který je velikostně úplně stejný jako předešlé modely.

Pokud položíme jednotlivé modely vedle sebe, pro normálního pozorovatele jsou od sebe k nerozeznání. Odlišnosti nastávají v jejich funkčnostech, avšak ani zde rozdíly nejsou markantní. Největší výhodu, kterou u těchto modelů můžeme najít, je pokud nám série iPhone 5 vyhovovala ať už velikostí, váhou, nebo funkčností, bylo snadné upgradovat na novější model. Když se operační systém začíná, vinou nových a novějších aktualizací, zpomalovat, můžeme sáhnou po novějším modelu iPhone 5S, nebo iPhone SE. Dosáhneme tak skvělého kompromisu mezi kvalitou a zvykáním si na něco nového, co by nám úplně nemuselo vyhovovat.

iphone 5 whote

Série telefonů iPhone 5/5S/SE Modnimobil byla skvělé a jak se říká padly perfektně do ruky, ale i do kapsy. Zejména proto, že o novějších modelech iPhonů se toto říct nedá, protože se postupně začaly co do velikosti zvětšovat. A v neposlední řadě je skvělé, že svůj nový model telefonu můžeme i hned začít chránit pouzdrem. Nemusíme kupovat zbytečně předražené obaly na nové modely iPhone, ale můžeme koupit krásné a stylové obaly na iPhone 5/5S/SE ve slevě, protože se již nejedná o nejnovější model iPhone a díky tomu můžeme vyšperkovat svůj iPhone a mít tak mobil za skvělou cenu.

iphone 5 black

Zabráníme tak nechtěnému poškození při pádu, protože jak už všichni víme, iPhone jsou velmi citlivé na pády a jejich displej nám to dá rád najevo a oprava nás bude určitě pár stovek stát. Proto není od věci investovat pár korun do krytu na iPhone který má krytí i přes displej. Jednak si ulehčíme od starostí s opravou a ulehčíme i své peněžence.

4/5 - (1 vote)