Jestli jste se rozhodli, že potřebujete ve svém domě vyměnit jednopólový spínač, vyberte si Schneider anya Light park, protože touto volbou vám do domácnosti přibude kvalita, kterou záhy oceníte.
Díky Schneider unica spínač jednopól č. 1, v barvě polar, získáte kvalitu, která vám zaručeně dlouho vydrží. Výhodou je rychlá instalace a vysoká modularita. Strojky se nemusíte bát nakoupit, jsou zcela kompatibilní s celou řadou UNICA (COLORS, QUADRO, PLUS, TOP).
Tento vypínač slouží k „obyčejnému“ vypnutí a zapnutí. Tedy, k ovládání jednoho světelného místa.bílá zásuvka a vypínač
Pokud potřebujete na jedné straně místnosti rozsvítit a na druhé zhasnout, máme tu pro vás Schneider unica spínač střídavý č. 6 v barvě marfil. Ani zde nemusíte váhat, zda ho koupit. Vysoká kvalita a výdrž je zárukou vaší dlouhodobé spokojenosti. Výhodou tohoto vypínače je rychlá instalace a vysoká modularita. Strojky jsou kompatibilní opět s celou řadou UNICA.
Tento vypínač se také nazývá buď střídavý nebo lidově schodišťák, takže již z názvu je patrné, že se umisťuje např. pod a nad schody, aby člověk na jedné straně mohl rozsvítit a na druhé zhasnout.
Pokud hledáte co nejlevnější výrobky, i tady vám máme co nabídnout.
Schneider UNICA colors rámyjsou barevně dekorativní rámečky, které změní interiér vašeho domova. Jejich záměnu zvládne každý za pár minu a pár korun. Vybrat si můžete rámeček žlutý, modrý, bílý, slonovinový (marfil), violet, metalický, červený, černý a mnoho dalších.bílá zásuvka ve zdi
Ale i síťové zásuvky můžete mít za skvělou cenu a v barvách, které vám pozvednou interiér nebo se „jen“ hodí na doladění barvy pokoje.
Řada UNICA má jednotné strojky a tím je výběr jednodušší a řešení je modulárnější.
Opravdu zde naleznete velký výběr v barvách i jejich kombinacích, stejně tak i různé designy. Podmínkou je ovšem zachování stejného strojku, aby bylo možné použít různé tvary a barvy rámečků. To vše je kombinace, kterou u jiných výrobců určitě nenaleznete.